Wyszukiwarka
Wybierz walutę:
Newsletter

Wizyt:
Dzisiaj: 4Wszystkich: 1051275

Miniaturka rozmiar średni - Vaclav Milik

Cena:49.00PLN
Zapytaj o dostępność
Towar niedostępny
masz pytania?
Miniaturka w rozmiarze średnim - to coś pomiędzy - jest ona bardzo dobrym rozwiązaniem jako zabawka dla dzieci, równocześnie stanowi wspaniały gadżet kolekcjonerski.
 
Motocykl ustawiony jest na tzw. kole. Dzięki temu miniatura świetnie prezentuje się na półce. Można również zdjąć figurkę z podstawki - wówczas posłuży jako świetna zabawka. Motorek ma ruchome koła oraz reflektor - dziecko może więc jeździć nim dosłownie wszędzie - najlepszym miejscem jest oczywiście żużlowy stadion, gdzie Twoja pociecha zobaczy żużlowca, którego nasza figurka przedstawia.
 
Przy tworzeniu naszych żużlowych miniatur wzorujemy się na wyglądzie każdego z zawodników - na motorze oraz kewlarze RĘCZNIE malowane są logotypy sponsorów, numer żużlowca, jego nazwisko. To prawdziwe dzieło sztuki - sztuki speedwaya.
 
Nie wiesz, co podarować na prezent kibicowi tego sportu? Figurka żużlowca jest świetnym rozwiązaniem. Jej wysokość to 6 cm, długość 8 cm. Możesz również wybierać w miniaturkach małych oraz dużych, które znajdują się w ofercie naszego sklepu. Popularne są również miniatury z własnym wzorem - to Ty decydujesz, jak będzie wyglądała Twoja wymarzona figurka.
 
Zawodnik: Vaclav Milik
 

Rozmiar:

Długość: 8 cm

Wysokość: 6 cm

Ręcznie malowana. Ruchome części - koła, deflektor.

Całość zapakowana w opakowanie typu blister.

 

Komentarze

Komentarz
Ocena:
Facebook